Regulamin

 1. Nazywam się Anna Hnatyszak, moje dane są następujące: NIP: 5341068013, ul. Słowicza 9/4, 05-807 Podkowa Leśna, email: anna@hnatyszak.com, tel: +48501159424. W tym miejscu opisuję zasady zamawiania u mnie wydruków fotografii.
 2. Moje fotografie możesz oglądać i zamówić ich wydruk na stronie dostępnej pod adresem https://www.hnatyszak.com (strona).
 3. Jeżeli zamówisz u mnie wydruk fotografii, to stajesz się właścicielem tego wydruku. Nie przenoszę jednak na Ciebie praw majątkowych do fotografii, w szczególności nie możesz mojej fotografii powielać i rozpowszechniać.
 4. Przedmiotem zamówienia jest wydruk fotografii bez oprawy. Przedstawiona na stronie wizualizacja wydruku fotografii we wnętrzu ma tylko charakter przykładowy.
 5. Cena wyświetlana przy fotografii stanowi cenę brutto (wraz z podatkami) za dany format wydruku i obejmuje koszty zapakowania oraz przesyłki na terenie Polski. W przypadku wskazania adresu dostawy poza Polską, ustalę z Tobą koszty przed przyjęciem zamówienia do realizacji. W przypadku wysyłki za granicę, wynagrodzenie podane na Stronie nie obejmuje ewentualnych opłat celnych, które będziesz musiał zapłacić we własnym zakresie.
 6. Standardowo wydrukowanie i dostarczenie wydruku na adres w Polsce zajmuje mi dwa tygodnie. Wysyłam wydruk w tekturowej tubie, kurierem.
 7. Dostępnymi formami płatności wynagrodzenia za wykonanie wydruku fotografii są tradycyjny przelew na mój rachunek bankowy lub Paypal.
 8. Aby zamówić wydruk fotografii na Stronie powinieneś :

  a. wybrać fotografię i format wydruku,
  b. podać Twoje dane (adres poczty elektronicznej, numer telefonu, adres, adres dostawy)
  c. wybrać formę płatności,
  d. złożyć oświadczenie o zaakceptowaniu Regulaminu,
  e. kliknąć przycisk „Zamawiam”
  f. zapłacić wynagrodzenie.

 9. Zamówienie, które składasz na Stronie stanowi Twoją propozycję zawarcia ze mną umowy o wydruk fotografii. Po otrzymaniu Twojego zamówienia otrzymasz automatyczne potwierdzenie, że otrzymałam Twoją propozycję, jednak to automatyczne potwierdzenie nie oznacza jeszcze, że przyjęłam Twoją propozycję i zawarliśmy umowę o wydruk fotografii.
 10. Niezwłocznie po otrzymaniu od Ciebie płatności wynagrodzenia, potwierdzę Ci przyjęcie Twojego zamówienia do realizacji – dopiero wtedy zostaje między nami zawarta umowa, na podstawie której zobowiązuje się do wydruku wybranej przez Ciebie fotografii. Od tego momentu rozpoczyna się standardowy czas wykonania wydruku.
 11. Wykonanie wydruku zlecam zewnętrznej firmie. Jeżeli firma, z którą współpracuję, nie będzie mogła wydrukować fotografii w standardowym terminie, zaproponuję Ci wykonanie wydruku w dłuższym terminie lub anulowanie zamówienia. Jeżeli nie wybierzesz jednej z tych opcji w ciągu 3 dni, uznam, że chcesz anulować zamówienie i poinformuję Cię o tym emailem; w takiej sytuacji niezwłocznie zwrócę Ci zapłacone przez Ciebie wynagrodzenie w tej samej formie, w jakiej je otrzymałam.
 12. Nie możesz odstąpić od umowy o wydruk fotografii bez podawania przyczyny, gdyż wydruk fotografii stanowi rzecz niefabrykowaną, w wybranym przez Ciebie rozmiarze, której wykonanie zlecam firmie zewnętrznej specjalnie w celu wykonania Twojego zamówienia.
 13. Brak prawa odstąpienia od umowy bez podawania przyczyny nie wyłącza mojej odpowiedzialności wobec Ciebie, jeżeli wydruk fotografii ma wady lub są niezgodny z potwierdzeniem zamówienia.  Nie odpowiadam jednak za różnice pomiędzy kolorystyką wydrukowanej fotografii, a kolorystyką tej samej fotografii w wersji cyfrowej oglądanej przez Ciebie na monitorze komputera lub na urządzeniu mobilnym. Uzyskanie identycznych odcieni kolorów fotografii cyfrowej i jej wydruku nie jest możliwe ze względu na różnice w ustawieniach monitora i w technologiach utrwalania fotografii. Nie odpowiadam także za uszkodzenia wydruku w transporcie, jeżeli nie sprawdzisz przesyłki przy odbiorze i nie zgłosisz uszkodzenia kurierowi.
 14. Zgadzasz się na korzystanie z mojej Strony w sposób zgodny z tym regulaminem, z dobrymi obyczajami, w sposób niezakłócający funkcjonowania Strony.  
 15. Możesz złożyć reklamację emailem lub pocztą na mój adres. W przypadku, gdy reklamacja dotyczy wady wydruku, do rozpatrzenia reklamacji konieczne jest dostarczenie wydruku do mnie na Twój koszt. Niezwłocznie ustosunkuję się do Twojej reklamacji emailem lub pocztą.
 16. Jeżeli chcesz otrzymywać ode mnie newsletter z informacjami o moich fotografiach i aktualnych promocjach, zapisz się na newsletter na Stronie. Z otrzymywania newslettera możesz w każdej chwili zrezygnować wysyłając do mnie emaila w tej sprawie.
 17. Jeżeli odwiedzasz Stronę, zapisałeś się na newsletter lub zamówiłeś wydruk fotografii, to przetwarzam Twoje dane osobowe w sposób opisany w zakładce „Polityka Prywatności”.
Translate »
error: Content is protected !!